Bezpečnostní kování Praha

Bezpečnostní kování, zámky zn. Cobra - DODO for life

Firma DODO for life s.r.o. vlastní síť značkových prodejen s dveřmi Sapeli a Loprais. V naší široké nabídce naleznete také kvalitní kování značky Cobra či dveřní pouzdra Eclisse. Pěkná podlaha rozzáří každý interier a proto vám nabídneme laminátové podlahy značky Balterio s věrnou imitací přírodního povrchu dřeva. V neposlední řadě jsou zajímavé produky firmy Stegu, která se specializuje na kamenné obklady.
Vstupní dveře značky Sapeli - jako okrasa Vašeho bytu. Připravili jsme pro vás ucelenou nabídku interiérových dveří od moderních, přes klasické dveře až po speciální - dveře se zvýšenou odolností proti vloupání, se zvýšeným hlukovým útlumem, dveře posuvné a protipožární.
K vstupním dveřím od nás si můžete vybrat vlastní doplňky. Kromě dekoru sami vyberete např. tvar rámečku včetně profilu ozdobné lišty, barvu pantů, typ zámku. Samozřejmě si můžete zvolit také typ skla dveří interiérových z naší široké nabídky, případně pokud máte speciální přání, můžeme oslovit naše dodavatele s poptávkou přímo Vámi vybraného skla. Co se týče klik, k dispozici jsou dnes různé tvary, barvy povrchů i způsoby dělení dveřního kování.

Kování ke dveřím Vám nabízíme ve verzi štítové a rozetové, dále podle otvoru ve verzi BB – dózický klíč, PZ – cylindrická vložka, WC sada a DK – balkó- nová klika. WC sada se používá do koupelen a na toalety a je z vnější strany opatřena drážkou pro otevření v případě nutnosti. U variant kování koule/klika, madlo/klika je třeba určit orientaci kliky (LI/RE). U bezpečnostního kování je třeba určit orientaci kliky i u provedení klika/klika (LI/RE). Koule může být pevná i otočná. Nabízíme Vám i variantu štítu bez otvoru.
V nabídce jsou i panikové kování v celokovovém provedení s povrchem PVD, v celonerezovém provedení a v provedení pro vysokou zátěž.

Kování si můžete vybrat podle místa použití – ve více zátěžových prostorech doporučujeme objektové kování. V nabídce naleznete také ekonomické interiérové kování.

Bezpečnostní a ochranné kování
Na vchodové dveře do domů a bytů dodáváme kvalitní bezpečnostní kování. Můžete si vybrat jak ze štítkového i rozetového (děleného) provedení.

Bezpečnostní kování Vám nabízíme v 2. a 3. bezpečnostní třídě. Bezpečnostní kování je atestováno státem akreditovanými zkušebními laboratořemi. Upevnění ve dveřích je zajištěno pomocí pevnostních šroubů z vnitřní strany. Z vnější strany je kování osazeno koulí, madlem nebo klikou a ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky zámku. Některé typy jsou vybaveny ochrannou krytkou, která zamezuje nežádoucí manipulaci s vložkou zámku. Kování dodáváme pro rozteč zámku ve dveřích 72, 90, 92mm. Velkou výhodou je možnost sladění bezpečnostního kování s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a typech kliky.

Kované kliky


Jedná se o individuální sérii klik vhodnou zejména pro venkovní použití (brány, vstupy do domů a budov s osobitým charakterem). Kliky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí.

Okenní kliky
K většině klik na dveře nabízíme ke sladění Vašeho interiéru i kliky na okna (převážně na euro okna).

terry.jpg trinity.jpg

Doplňky

Můžete si také vybrat z množství doplňků k dveřnímu kování, jako jsou např. vložky do dveří, dveřní zarážky, samozavírače dveří, držáky dřevěných madel, nerezová madla, okopové plechy, dřevěné prahy, číslice atd.

Kování Vám nabízíme v široké škále povrchových úprav – s jejich výběrem Vám rádi poradíme.

Údržba


Pro čištění od prachu, nebo jiných nečistot použijte suchý nebo ve vodě navlhčený jemný hadřík. Nepoužívejte brusné a chemické přípravky. Jejich použitím můžete kování poškodit. Nerezové kování splňuje nejvyšší nároky odolnosti proti mechanickému poškození a při jeho údržbě lze použít vhodné čistící přípravky. Jeho instalaci doporučujeme v provozech, které musí splňovat náročné hygienické podmínky.

Obraťte se na nás a my vybereme pro Vás vhodné kování.